top of page

PODPOŘTE NÁS

Staňte se partnery našich aktivit. 

Prostřednictvím nadačního fondu se snažíme o zachování vysoké dostupnosti našich aktivit pro všechny cílové skupiny. Naprostá většina akcí je proto pro studenty, lékaře a jiné odborné pracovníky, studující či zaměstnané ve státním sektoru buď zdarma, či za snížený poplatek.

Postupně rovněž propojujeme informace pro odborníky a pacienty tak, aby byly srozumitelné pro co nejširší skupinu lidí. Jsme si plně vědomi, že je to dlouhá cesta, která nikdy neskončí, ale v dnešní době nadbytku informací je třeba informacím rozumět a správně je vykládat.

 

Abychom i nadále mohli umožňovat snadný přístup ke všem informacím potřebujeme Vás, naše partnery, kteří jsou si vědomi nutnosti neustálého vzdělávání a síly sdílení informací. Není lepší cesty ke tříbení a šíření znalostí než vzájemný dialog. Ať již jako od nepaměti osobní, tak současný prostřednictvím sdílení na platformách a sítích. Každý má své silné stránky a limity. Nejdůležitější je ovšem kvalita a aktuálnost informací a schopnost se v nich orientovat.

Proto děkujeme všem našim partnerům a sponzorům, bez nich by naše činnost nebyla možná.
A zveme všechny ostatní, pomozte nám podpořit naši vizi a kontaktujte nás.
Vítáme všechny druhy spolupráce.

Zaujali jsme Vás? Rádi se s Vámi setkáme a představíme vám možnosti spolupráce.

Dokumenty ke stažení zde.

Číslo účtu: 6093149329/0800, Česká spořitelna

Kontaktujte nás: 

+420 608 407 900 | info@pharmaround.cz

bottom of page