ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Pokud Vás cokoliv zajímá a na svou otázku jste zde nenašli odpověď, napište nám. 

Děkujeme za Váš zájem!

Co znamená PharmAround?


PharmAround je slovní spojení dvou anglických výrazů, které projekt charakterizují. „PHARM“ jak slovní základ všeho, co se týká oblasti LÉČIV, a „AROUND“ jako výraz toho, že se projekt zabývá vším KOLEM léčiv a možností léčby.
Proč projekt vznikl?


Projekt PharmAround vznikl jako interaktivní platforma vzájemné spolupráce, vzdělávání a předávání zkušeností v oblasti vývoje léčiv. Cílem je vytvořit otevřený systém vzájemné spolupráce a vzdělávání v oblasti vývoje léčiv. A to nejen z důvodu zvýšení povědomí o této problematice mezi studenty medicíny, ale i odbornou a laickou veřejností.
Jaký je registrační poplatek na akce PharmAround?


Prostřednictvím nadačního fondu se snažíme o zachování vysoké dostupnosti pro všechny cílové skupiny. Vstup na většinu akcí je proto pro studenty, lékaře a jiné odborné pracovníky nevýdělečně činné, studující či zaměstnané ve státním sektoru buď zdarma nebo za snížený poplatek. Toto se nevztahuje na zaměstnance a spolupracovníky z komerčního sektoru a případné doprovodné akce.
Proč se registrovat?


Jaké jsou výhody registrace? Především možnost přihlásit se rychlým a jednoduchým způsobem na naše odborné semináře a získat z nich prezentace a podklady v elektronické, audio či video podobě. Rovněž získáte přístup k edukačním materiálům a videím sdíleným pouze pro registrované. Registrace je jednoduchá a rychlá, a umožní Vám být neustále v kontaktu s nejnovějšími informacemi.
Jak se mohu na akci PharmAround přihlásit?


Na semináře, workshopy, konference i letní školu PharmAround se můžete přihlašovat prostřednictvím našich internetových stránek, kde přehled aktuálních akcí vždy najdete. Je pro Vás výhodné se zaregistrovat jako uživatel a získat svůj profil. Přihlašování pak bude velmi rychlé a snadné.
Kdo se může seminářů zúčastnit?


Našimi cílovými skupinami jsou pregraduální studenti (lékařských a farmaceutických fakult i vyšších odborných škol zdravotnických) a zejména pak skupina odborníků pohybujících se v oblasti vývoje léčiv, tj. lékaři, Ph.D. studenti, akademičtí pracovníci, výzkumníci a pedagogové. Postupně bude přibývat akcí a aktivit určených i pacientům a laické veřejnosti. Všechny akce jsou samozřejmě otevřené všem, kdo má zájem, jen je třeba brát na zřetel na to, že pokud nemáte odborné vzdělání mohou být některé informace méně pochopitelné a jejich interpretace nesprávná.
Najde zde informace také laická veřejnost?


Je naším cílem co nejvíce zapojit pacienty a laickou veřejnost do naší činnosti. Postupně se obsah určený pro tyto skupiny bude rozšiřovat. Od počátku však u nás nenajdete rozdělení na laiky a odborníky – všechny informace jsou dostupné všem – jen je třeba brát na zřetel na to, že pokud nemáte odborné vzdělání mohou být některé informace méně pochopitelné a jejich interpretace nesprávná.

Máte jinou otázku?

Nenašli jste odpověď na svou otázku? Napište nám! 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů. 

Děkujeme za Vaši zprávu! Brzy Vám odpovíme.