top of page

út 14. 5.

|

Praha

IV. národní den klinických hodnocení 2019

Registrace ukončena
Hlavní stránka

Čas a místo

14. 5. 2019 9:00

Praha, Praha, Česko

O události

CZECRIN (Czech Clinical Infrastructure Network) ve spolupráci s nadačním fondem PharmAround pořádá setkání odborníků v oblasti klinických hodnocení u příležitosti Mezinárodního dne klinických studií 2019.

Klinický výzkum a klinická hodnocení jako zdroj outcome-based dat pro farmakoekonomická hodnocení, současné i budoucí výzvy pro spolupráci a výzkumné projekty, sdílení dat a datový management v klinických studiích v 21. století jsou hlavní témata, kterými se bude detailně zabývat celá řada odborníků.

Konference se uskuteční při příležitosti Mezinárodního dne klinických studií, který se každoročně koná ve druhé polovině května. Záštitu nad akcí převzal místopředseda Výboru pro zdravotnictví a sociální politiku Senátu PČR a ředitel Masarykova onkologického ústavu prof. MUDr. Jan Žaloudík, CSc. za odborné spolupráce výzkumné infrastruktury Czech Clinical Research Infrastructure Network (CZECRIN) a nadačního fondu PharmAround. O své znalosti a zkušenosti s klinickými studiemi se s účastníky podělí zástupci z ministerstev školství a zdravotnictví, Státního ústavu pro kontrolu léčiv, zdravotnických zařízení a výzkumných laboratoří.

Zveme odborníky, zástupce české akademické vědecké obce, lékaře a studenty. 

Místo konání

Jednací sál Senátu PČR, Valdštejnská ul., Praha 1

Materiály ke stažení

Sdílet událost

bottom of page