top of page

út 22. 5.

|

Praha

III. národní den klinických hodnocení 2018

Registrace ukončena
Hlavní stránka

Čas a místo

22. 5. 2018 9:00

Praha, Praha, Česko

O události

CZECRIN (Czech Clinical Infrastructure Network) ve spolupráci s nadačním fondem PharmAround pořádá setkání odborníků v oblasti klinických hodnocení u příležitosti Mezinárodního dne klinických hodnocení.

Klinický výzkum a klinická hodnocení v pediatrii v ČR, evropské aktivity na poli klinických studií u dětí – současné i budoucí výzvy pro spolupráci a výzkumné projekty a klinické studie u dětí na českých pracovištích jsou hlavní témata, kterými se bude detailně zabývat celá řada odborníků.

Konference se uskuteční při příležitosti Mezinárodního dne klinických hodnocení, který se každoročně koná ve druhé polovině května. Záštitu nad akcí převzal místopředseda Výboru pro zdravotnictví a sociální politiku Senátu PČR a ředitel Masarykova onkologického ústavu prof. MUDr. Jan Žaloudík, CSc. za odborné spolupráce výzkumné infrastruktury Czech Clinical Research Infrastructure Network (CZECRIN) a nadačního fondu PharmAround. O své znalosti a zkušenosti s klinickými studiemi se s účastníky podělí zástupci z ministerstev školství a zdravotnictví, Státního ústavu pro kontrolu léčiv, zdravotnických zařízení a výzkumných laboratoří.

Předběžný program konference najdete zde.

Počet míst na konferenci je omezený, přednost mají pozvaní hosté.

Vstup je pouze pro registrované.

Kontakt

V případě zájmu o účast kontaktujte:

Ing. Hana Marténková

E-mail: martenkova@med.muni.cz | Tel: +420 549 49 5436

Událost je určena pro odborníky, zástupce české akademické vědecké obce, lékaře a studenty. 

Materiály ke stažení

Sdílet událost

bottom of page