top of page

út 13. 9.

|

Bohunice

66. Česko-Slovenské farmakologické dny - konference PharmAround 2016

Registrace ukončena
Hlavní stránka

Čas a místo

13. 9. 2016 13:00 – 15. 9. 2016 17:00

Bohunice, Kamenice 5, 625 00 Bohunice, Česko

O události

Farmakologické dny jsou tradičním každoročním sjezdem českých a slovenských farmakologů.

Česká společnost pro experimentální a klinickou farmakologii a toxikologii ČLS JEP, Slovenská farmakologická spoločnosť SLS a Lékařská fakulta Masarykovy Univerzity Brno ve spolupráci s platformou PharmAround si Vás prostřednictvím organizačního výboru dovolují pozvat na 66. Česko-Slovenské farmakologické dny – konference PharmAround 2016 ve dnech 13. - 15. 9. 2016 v Brně.

V rámci letošních Farmakologických dní proběhne EPHAR sympozium „Importance of drug metabolizing enzymes in neuropsychiatry“ a rovněž jako loni i společné sympozium s Českou odbornou společností klinické farmacie ČLS JEP.

Konference bude probíhat na půdě Lékařské fakulty Masarykovy univerzity v Brně, ul. Kamenice 5, areál Univerzitního kampusu Bohunice (UKB). Rádi bychom společně s Vámi připravili zajímavý a kvalitní odborný program, který bude zahrnovat jak přehledové přednášky, tak prezentace vlastních výsledků i posterovou sekci. Jak již bylo zmíněno, obohacením bude přítomnost respektovaných zahraničních řečníků v sympoziu EPHAR věnovanému farmakokinetice v oblasti neuropsychofarmakologie.

Pozvánka na konferenci ke stažení zde.

Poplatek Konference je pořádána za organizační podpory PharmAround, nadačního fondu.

Kontakt

Jan Vyletěl

e-mail: vyletel@pharmaround.cz

mob. 605 781 196

Určeno pro farmakology. 

Místo

Aula (A22), LFMU, Kamenice 5, Brno

Sdílet událost

bottom of page