top of page

Thu, 09 Nov

|

Hustopeče

Konference PharmAround 2017

Registrace ukončena
Hlavní stránka

Čas a místo

09 Nov 2017, 13:00 CET – 10 Nov 2017, 15:00 CET

Hustopeče, Husova 8, 693 01 Hustopeče, Česko

O události

Zveme Vás na V. konferenci PharmAround, kterou pořádá nadační fond PharmAround a výzkumná infrastruktura CZECRIN ve spolupráci s Lékařskou fakultou Masarykovy univerzity a Fakultní nemocnicí u sv. Anny v Brně.

Konference se uskuteční ve dnech 9. – 10. 11. 2017 v hotelu CENTRO v Hustopečích u Brna a je určena především pro lékaře, farmaceuty, zdravotní sestry, farmaceutický průmysl, akademické pracovníky a ostatní odborníky v oblasti klinických hodnocení, farmakoterapie, HTA a klinické farmakologie.

Pozvánka na konferenci zde.

Program konference PharmAround najdete zde.

Registrace zde.

Dovolujeme si Vás upozornit, že kapacita konference je omezena. Registrace na našich webových stránkách je možná pouze do 3. 11. 2017. V případě, že budou ještě volná místa i po tomto termínu, můžete se samozřejmě registrovat osobně přímo na místě. Bohužel Vám pak ale už nebudeme moci garantovat možnost ubytování ani účast neformální diskuzi při společenské večeři.

Informace pro účastníky najdete zde.

Informace pro sponzory najdete zde.

Organizační a technické informace najdete zde.

Kontakt

V případě dotazů neváhejte kontaktovat koordinátorku:

Ing. Andrea Křístková

E-mail: kristkova@pharmaround.cz | Telefon: +420 608 407 900

Konference je určena pro lékaře, farmaceuty, zdravotní sestry, farmaceuticí průmysl, akademické pracovníky a ostatní odborníky v oblasti klinických hodnocení, farmakoterapie, HTA a klinické farmakologie. 

Místo

Hotel CENTRO, Husova 8, 693 01, Hustopeče u Brna

Materiály ke stažení

Sdílejte tuto událost

bottom of page