VIII. Konference PharmAround 2020

10. 11. 2020

Dovolujeme si Vás pozvat na VIII. Konferenci PharmAround, kterou pořádá nadační fond PharmAround ve spolupráci s Farmakologickým ústavem Lékařské fakulty Masarykovy univerzity a VVI CZECRIN. Konference se uskuteční dne 10. 11. 2020 v Hotelu Courtyard by Marriott v Brně a je určena především pro lékaře, farmaceuty, zdravotní sestry, zástupce farmaceutického průmyslu, akademické a ostatní odborníky v oblasti klinických hodnocení, farmakoterapie, HTA a klinické farmakologie, pacienty a zástupce pacientských organizací.

Témata konference:

  • Personalizovaná farmakoterapie v onkologii – současné možnosti, výzvy a limitace
  • Inovativní principy úhrad ve vztahu k personalizované léčbě v onkologii

Pozvánka na konferenci zde.

Registrace zde.        

Dovolujeme si Vás upozornit, že kapacita konference je omezena. Registrace na našich webových stránkách je možná pouze do 30. 10. 2020. V případě, že budou ještě volná místa i po tomto termínu, můžete se samozřejmě registrovat osobně přímo na místě.

Ubytování si účastníci zajišťují individuálně!

Pro účely konference je rezervována limitovaná kapacita ubytování přímo v hotelu Courtyard by Marriott, Brno a v okolí. Více informací naleznete v informacích pro účastníky.

Informace pro účastníky najdete zde

Informace pro sponzory najdete zde

Kontakt

V případě dotazů neváhejte kontaktovat koordinátorku: Mgr. Šárka Podolská, e-mail: podolska@pharmaround.cz, tel.: +420 739 663 639

Konference je určena pro lékaře, farmaceuty, zdravotní sestry, zástupce farmaceutického průmyslu, akademické a ostatní odborníky v oblasti klinických hodnocení, farmakoterapie, HTA a klinické farmakologie, pacienty a zástupce pacientských organizací

Hotel Courtyard by Marriott, Holandská 12, 639 00 Brno