Národní den klinických hodnocení 2017

23.5. 2017

CZECRIN (Czech Clinical Infrastructure Network) ve spoluprácí s nadačním fondem PharmAround pořádá setkání odborníků v oblasti klinických hodnocení u příležitosti Národního dne klinických hodnocení 2017.

Jak klíčové je postavení klinických studií například ve vývoji léčivých přípravků pro moderní terapie? Co všechno ve vztahu k nim zahrnuje legislativa? Jak složité je provádět akademické klinické studie? Nebo jak velký mají význam z pohledu farmaceutického průmyslu či pacientů? Klinickými studiemi v celé jejich šíři se bude detailně zabývat celá řada odborníků.

Konference se uskuteční při příležitosti Mezinárodního dne klinických hodnocení, který se každoročně koná ve druhé polovině května. Záštitu nad akcí převzal místopředseda Výboru pro zdravotnictví a sociální politiku Senátu PČR a ředitel Masarykova onkologického ústavu prof. MUDr. Jan Žaloudík, CSc. za odborné spolupráce výzkumné infrastruktury Czech Clinical Research Infrastructure Network (CZECRIN) a nadačního fondu PharmAround. O své znalosti a zkušenosti s klinickými studiemi se s účastníky podělí zástupci z ministerstev školství a zdravotnictví, Státního ústavu pro kontrolu léčiv, zdravotnických zařízení, výzkumných laboratoří nebo pacientských organizací.

Program naleznete zde.

Kontakt

V případě dotazů kontaktujte koordinátorku:

Ing. Andrea Křístková

e-mail: kristkova@pharmaround.cz  nebo tel.: +420 608 407 900

Odborníci, zástupci české akademické vědecké obce, lékaři, studenti

Praha