9.11.2017  - 10.11.2017                 Konference PharmAround 2017

Zveme Vás na V. konferenci PharmAround, kterou pořádá nadační fond PharmAround a výzkumná infrastruktura CZECRIN ve spolupráci s Lékařskou fakultou Masarykovy univerzity a Fakultní nemocnicí u sv. Anny v Brně.

Konference se uskuteční ve dnech 9. – 10. 11. 2017 v hotelu CENTRO v Hustopečích u Brna a je určena především pro lékaře, farmaceuty, zdravotní sestry, farmaceutický průmysl, akademické pracovníky a ostatní odborníky v oblasti klinických hodnocení, farmakoterapie, HTA a klinické farmakologie.

Pozvánka na konferenci zde.

Program konference PharmAround najdete zde.

Registrace zde

Dovolujeme si Vás upozornit, že kapacita konference je omezena. Registrace na našich webových stránkách je možná pouze do 3. 11. 2017. V případě, že budou ještě volná místa i po tomto termínu, můžete se samozřejmě registrovat osobně přímo na místě. Bohužel Vám pak ale už nebudeme moci garantovat možnost ubytování ani účast neformální diskuzi při společenské večeři.

Informace pro účastníky najdete zde

Informace pro sponzory najdete zde

Organizační a technické informace najdete zde.

Kontakt

V případě dotazů neváhejte kontaktovat koordinátorku: Ing. Andrea Křístková e-mail: kristkova@pharmaround.cz tel.: +420 608 407 900

Konference je určena pro lékaře, farmaceuty, zdravotní sestry, farmaceutický průmysl, akademické pracovníky a ostatní odborníky v oblasti klinických hodnocení, farmakoterapie, HTA a klinické farmakologie.

Hotel CENTRO, Husova 8, 693 01 Hustopeče u Brna

Partneři konference: