Zápisky z cest

V rámci projektu vyjíždí naši kolegové na zahraniční stáže, konference a kurzy. Se svými zážitky a postřehy se s vámi podělí právě na tomto místě.

 • Workshop ukaž detail

  Ve středu 23. 4.2014 jsem se zúčastnila odpoledního workshopu o interpretaci výsledků klinických hodnocení v éře personalizované medicíny.

  5.5.2014

 • Stáž v Koordinačním centru klinických studií v Düsseldorfu ukaž detail

  19. března 2013 jsme se zúčastnily jednodenní stáže v Koordinačním centru klinických studií (Koordinierungszentrum für Klinische Studien – KKS) v německém Düsseldorfu.
   
  Pracoviště je součástí Lékařské fakulty Univerzity Heinricha Heineho a poskytuje kompletní servis akademickým klinickým studiím.

  30.5.2013

 • Kick-off meeting ECRIN - Brusel ukaž detail

  Dne 19. ledna 2012 jsme měly možnost se zúčastnit Kick-off meeting ECRIN Integrating Aktivity, které se konalo v Bruselu. Setkání se týkalo zahájení ECRIN Integrating Activity projektu a návaznosti na další probíhající aktivity v jednotlivých tématických okruzích ECRIN (WP). Kick-off meeting ECRIN Integrating Aktivity proběhl za účasti 33 účastníků ze 23 zemí.
   

  27.2.2012

 • Exkurze do výrobního závodu Teva - VOŠZ Žerotínovo nám. ukaž detail

  Výuka farmakologie v osnovách studia diplomovaných všeobecných sester je důležitým předmětem. Pokud se k tomu připojí i možnost poznat na vlastní oči, co se děje před tím, než každý spolkne svoji tabletu, jsme přesně na platformě spojení teorie s praxí.

  9.12.2011

 • Exkurze do výrobního závodu Teva - SZŠ a VOŠZ Merhautova ukaž detail

  V listopadu  2011 navštívili studenti oboru diplomovaný farmaceutický asistent SZŠ a VOŠZ Merhautova Brno výrobní závod společnosti Teva Pharmaceuticals CR, s.r.o. v Opavě. Byla to pro ně jedinečná příležitost podívat se do zákulisí farmaceutického průmyslu.

  28.11.2011

registrace

Zaregistrujte se k odběru novinek, registrujte se na naše akce.
Pokračovat v registraci

poslední navštívené