VII. Konference PharmAround 2019

20.-21.11.2019

Dovolujeme si Vás pozvat na VII. Konferenci PharmAround, kterou pořádá nadační fond PharmAround ve spolupráci s Lékařskou fakultou MU a její výzkumnou infrastrukturou CZECRIN. Konference se uskuteční dne 20. – 21. 11. 2019 v Hotelu Courtyard by Marriott v Brně a je určena především pro lékaře, farmaceuty, zdravotní sestry, zástupce farmaceutického průmyslu, akademické a ostatní odborníky v oblasti klinických hodnocení, farmakoterapie, HTA a klinické farmakologie, pacienty a zástupce pacientských organizací.

Témata konference:

  • Precizní medicína z pohledu farmakogenetiky a inovativních technologií testování v solidní onkologii
  • Léčivé přípravky pro moderní terapie (ATMP) – od vývoje ke klinickým aplikacím – Sympozium CZECRIN
  • Off-label použití léčivých přípravků v době prezicní medicíny – nejde jen o inovativní moderní léčivé přípravky
  • Jaké výzvy přináší moderní terapie, precizní medicína a s nimi související nové technologie z pohledu regulací, legislativy a úhradových mechanismů – jsme připraveni na jejich vstup?
  • Moderovaná panelová diskuze

Moderátoři: T. Doležal, R. Demlová

Panelisté: I. Storová (SÚKL, TBC), F. Vrubel (MZ ČR), K. Podrazilová (SZP), D. Šmehlík (VZP, TBC), J. Hlaváčová (MZ ČR)

 

Pozvánka na konferenci zde.

Předběžný program na konferenci zde.

Registrace zde.   

Dovolujeme si Vás upozornit, že kapacita konference je omezena. Registrace na našich webových stránkách je možná pouze do 30. 10. 2019. V případě, že budou ještě volná místa i po tomto termínu, můžete se samozřejmě registrovat osobně přímo na místě.

Informace pro účastníky najdete zde

Informace pro sponzory najdete zde

Ubytování

Ubytování si účastníci zajišťují individuálně!

Pro účely konference je rezervována limitovaná kapacita ubytování přímo v hotelu Courtyard by Marriott, Brno a v okolí. Více informací naleznete v informacích pro účastníky.

Kontakt

V případě dotazů neváhejte kontaktovat koordinátorku: Mgr. Šárka Podolská, e-mail: podolska@pharmaround.cz, tel.: +420 739 663 639

Konference je určena lékaře, farmaceuty, zdravotní sestry, zástupce farmaceutického průmyslu, akademické a ostatní odborníky v oblasti klinických hodnocení, farmakoterapie, HTA a klinické farmakologie, pacienty a zástupce pacientských organizací

Hotel Courtyard by Marriott, Holandská 12, 639 00 Brno

Stříbrní sponzoři konference

Partneři konference