PLÁNOVANÉ AKCE

Setkejme se osobně a předejme si část svých znalostí.

5. celostátní setkání studijních sester a koordinátorů klinických hodnocení ZRUŠENO

11. 6. 2020

Vážené kolegyně a kolegové,

v důsledku aktuální situace v souvislosti s pandemií COVID-19 a s předpokladem trvajících restrikcí týkajících se hromadných akcí se červnový termín konference ruší, resp. odkládá na pozdější termín. Jakmile to bude možné, oznámíme termín nový.

Zálohové faktury, vystavené na základě Vašich registrací, budou stornovány. V případě, že budete potřebovat vystavit doklad ke stornu zálohové faktury, kontaktujte, prosím, koordinátorku Mgr. Šárku Podolskou, tel: +420 739 663 639, e-mail: podolska@pharmaround.cz.

Všem účastníkům, kteří již uhradili registrační poplatek, bude platba vrácena zpět na účet a zaslán dobropis v nejbližším možném termínu.

 

Děkujeme za pochopení a jménem celého organizačního týmu Vám přejeme hlavně pevné zdraví!

0
Akcí
0
Řečníků
0
Přednášek
0
Účastníků

ARCHIV AKCÍ

Nestihli jste naši akci? Nevadí, máme pro vás záznam a materiály k přednášce.

VII. Konference PharmAround 2019

20. – 21. 11. 2019

Nadační fond PharmAround ve spolupráci s Farmakologickým ústavem Lékařské fakulty MU uspořádal sedmý ročník Konference PharmAround. Ta se uskutečnila ve dnech 20. – 21. 11. 2019 v Hotelu Courtyard by Marriott v Brně.

 

Hotel Courtyard by Marriott, Holandská 12, 639 00 Brno

Konference „Lidé, zdravotnictví a právo“ 2019

12. - 13. 9. 2019

Konference zdravotnického práva je pod titulem "Lidé, zdravotnictví a právo" pořádána od roku 2011, od roku 2016 ve spolupráci Všeobecné zdravotní pojišťovny a Masarykovy univerzity v Brně. Letošní ročník se konal 12. - 13. 9. 2019 v prostorách univerzitního kampusu Lékařské fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Pozornost byla zaměřena na aktuální problémy právní regulace zdravotnictví. Přednášejícími byli právníci, kteří se zdravotnictví ve své praxi věnují, své místo mezi řečníky měli i zástupci zdravotníků, nebo ekonomů. 

 

 

Univerzitní kampus Lékařské fakulty Masarykovy univerzity, Brno - Bohunice

4. celostátní setkání studijních sester a koordinátorů klinických hodnocení

6. 6. 2019

Vážené kolegyně a kolegové,

4. celostátní setkání studijních sester a koordinátorů klinických hodnocení pořádal Masarykův onkologický ústav ve spolupráci s Lékařskou fakultou Masarykovy univerzity, výzkumnou infrastrukturou CZECRIN a nadačním fondem PharmAround.

Setkání se uskutečnilo 6. června 2019 na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Akce byla určena především pro studijní sestry a studijní koordinátory z různých typů zdravotnických zařízení v rámci celé ČR. 

Brno, Lékařská fakulta Masarykovy univerzity, Kamenice, pavilon A11, místnost 114

IV. národní den klinických hodnocení 2019

14. 5. 2019

CZECRIN (Czech Clinical Infrastructure Network) ve spolupráci s nadačním fondem PharmAround pořádal setkání odborníků v oblasti klinických hodnocení u příležitosti Mezinárodního dne klinických studií 2019.

Jednací sál Senátu PČR, Valdštejnská ul., Praha 1

Workshop „Dostupnost inovativních léčiv pro onkologické pacienty (i) v režimu off-label“

10. 4. 2019

V rámci 43. ročníku Brněnských onkologických dnů a 33. ročníku Konference pro nelékařské zdravotnické pracovníky se v kongresovém pavilonu E brněnského výstaviště uskutečnil workshop nadačního fondu PharmAround a Masarykova onkologického ústavu na téma: „Dostupnost inovativních léčiv pro onkologické pacienty (i) v režimu off-label“

BVV Brno, Kongresový pavilon E

V. brněnský den klinické farmacie

14. 2. 2019

14. února 2019 se již popáté uskutečnil Brněnský den klinické farmacie, tato akce proběhla pod záštitou nadačního fondu PharmAround v konferenčních prostorách Masarykova onkologického ústavu v Brně.

 

Hlavní témata
TDM pro klinického farmaceuta
interakce biochemických stanovení a léčiv
genetika a farmakoterapie - forma a využití výsledků

Masarykův onkologický ústav, Žlutý kopec 7, 656 53 Brno

Konference PharmAround 2018

8. 11. 2018

Nadační fond PharmAround ve spolupráci s výzkumnou infrastrukturou CZECRIN uspořádal již šestý ročník Konference PharmAround. Konference se uskutečnila dne 8. 11. 2018 v Hotelu Atlantis, v Rozdrojovicích u Brna.

Konference je určena pro lékaře, farmaceuty, klinické farmakology, farmaceutický průmysl, akademické pracovníky a ostatní odborníky ve zdravotnictví

Hotel Atlantis, Brána 177, 664 34 Rozdrojovice u Brna

19. česká konference klinické farmakologie

8.-10. 11. 2018

Brno přivítalo 19. ČESKOU KONFERENCI KLINICKÉ FARMAKOLOGIE, 23. ČESKOU KONFERENCI TDM a 21. ČESKOU KONFERENCi DURG, kterou uspořádala Česká společnost klinické farmakologie ČLS JEP s organizační podporou nadačního fondu PharmAround. Konference se uskutečnila dne 8.-10. 11. 2018 v Hotelu Atlantis, v Rozdrojovicích u Brna.

Konference je určena pro lékaře, farmaceuty, klinické farmakology, farmaceutický průmysl, akademické pracovníky a ostatní odborníky ve zdravotnictví

Hotel Atlantis, Brána 177, 664 34 Rozdrojovice u Brna

Workshop „Co víme a nevíme o lécích?“

23.10. 2018

Pozvali jsme Vás na workshop "Co víme a nevíme o lécích", který pořádal nadační fond PharmAround v rámci Brněnských dnů pro seniory. Akce se uskutečnila dne 25. 9. 2018 a 23.10.2018 na Nové radnici v Brně.

Workshop je určen nejen pro aktivní seniory, kteří mají zájem o své zdraví.

Brno, Dominikánské náměstí 3, sál Podkova (při vstupu na nádvoří Nové radnice vpravo)

MATERIÁLY KE STAŽENÍ 

Máme pro Vás připravené PDF soubory, MP4 a videa z přednášek a uskutečněných akcí.

TISKOVÉ ZPRÁVY

Pracujete v tisku nebo jen potřebujete nějaké oficiální zprávy? 

Koordinátorky klinických studií z celé ČR se již počtvrté sejdou v Brně, diskutovat budou zadavatelé klinických studií i pacienti

6. června 2019 se v prostorách Lékařské fakulty Masarykovy univerzity v Brně uskuteční již 4. celostátní setkání studijních sester…

Více informací

Workshop „Dostupnost inovativních léčiv pro onkologické pacienty (i) v režimu off-label“

Inovativní léčiva v onkologii, podpora akademických klinických studií a off-label indikace pohledem klinického onkologa – to byla…

Více informací

Děti mají právo rozhodovat o své léčbě, shodli se odborníci na III. národním dni klinických hodnocení

Nově započatých klinických studií v České republice ubývá a těch, které se zaměřují na léčbu dětských pacientů…

Více informací

FOTOGALERIE

Nahlédněte do zákulisí našich projektů a akcí.