PLÁNOVANÉ AKCE

Setkejme se osobně a předejme si část svých znalostí.

Workshop PharmAround - Brněnské onkologické dny

16.5.2018

Dovolujeme si Vás pozvat na workshop nadačního fondu PharmAround v rámci 42. ročníku Brněnských onkologických dnů a 32. ročníku Konference pro nelékařské zdravotnické pracovníky.

Odborníci z oblasti klinických hodnocení, onkologové

Brno

Národní den klinických hodnocení 2018

květen 2018

CZECRIN (Czech Clinical Infrastructure Network) ve spolupráci s nadačním fondem PharmAround pořádá setkání odborníků v oblasti klinických hodnocení u příležitosti Národního dne klinických hodnocení 2018.

Odborníci, zástupci české akademické vědecké obce, lékaři, studenti

Praha

0
Akcí
0
Řečníků
0
Přednášek
0
Účastníků

ARCHIV AKCÍ

Nestihli jste naši akci? Nevadí, máme pro vás záznam a materiály k přednášce.

Konference PharmAround 2017

9. - 10.11. 2017

Zveme Vás na V. konferenci PharmAround, kterou pořádá nadační fond PharmAround a výzkumná infrastruktura CZECRIN ve spolupráci s Lékařskou fakultou Masarykovy univerzity a Fakultní nemocnicí u sv. Anny v Brně. Konference se uskuteční ve dnech 9. – 10. 11. 2017 v hotelu CENTRO v Hustopečích u Brna.

Konference je určena pro lékaře, farmaceuty, zdravotní sestry, farmaceutický průmysl, akademické pracovníky a ostatní odborníky v oblasti klinických hodnocení, farmakoterapie, HTA a klinické farmakologie.

Hotel CENTRO, Husova 8, 693 01 Hustopeče u Brna

Správná klinická praxe pro zkoušející a členy studijních týmů Ostrava 2017

2.11. 2017

Dovolujeme si Vás pozvat na „GCP kurz -  kurz správná klinická praxe pro zkoušející a členy studijních týmů", který pořádá FN Ostrava, výzkumná infrastruktura CZECRIN, AIFP - MEDICUS ACADEMY a TWMA s.r.o. ve spolupráci s nadačním fondem PharmAround dne 2.11.2017 v době od 13.00 do 15.30 hod. ve Fakultní nemocnici v Ostravě, 17. listopadu 1790, 708 52 Ostrava-Poruba.

Kurz je určen pro spolupracující lékaře podílejících se na klinickém výzkumu a nelékařským členům studijních týmů ve Fakultní nemocnici Ostrava.

Ostrava-Poruba, 17. listopadu 1790, Fakultní nemocnice Ostrava

2. celostátní setkání studijních sester a koordinátorů klinických hodnocení

Setkání se uskuteční 8. června 2017 na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Tato akce je určena pro studijní sestry a studijní koordinátory z různých typů zdravotnických zařízení v rámci celé ČR a navazuje na historicky první setkání studijních koordinátorů a sester konané 20. dubna 2012 v Brně viz. http://www.pharmaround.cz/cz/klinicka-hodnoceni/

Konference je určena pro lékaře, farmaceuty, zdravotní sestry, farmaceutický průmysl, akademické pracovníky a ostatní odborníky v oblasti klinických hodnocení, farmakoterapie, HTA a klinické farmakologie.

Hotel CENTRO, Husova 8, 693 01 Hustopeče u Brna

MATERIÁLY KE STAŽENÍ 

Máme pro Vás připravené PDF soubory, MP4 a videa z přednášek a uskutečněných akcí.

TISKOVÉ ZPRÁVY

Pracujete v tisku nebo jen potřebujete nějaké oficiální zprávy? 

Budou mluvit o zásadních tématech pro pacienty. Třeba o vzácných onemocněních

3. října 2017 Brno - Jsou nové léčebné možnosti dostupné pacientům? Kde jsou překážky, které jsou těžko řešitelné?…

Více informací

Celostátní setkání studijních sester a koordinátorů klinických hodnocení.

8. června 2017 se v prostorách Lékařské fakulty Masarykovy univerzity v Brně uskutečnilo 2. celostátní setkání studijních sester a koordinátorů klinických…

Více informací

FOTOGALERIE

Nahlédněte do zákulisí našich projektů a akcí.