časté dotazy

Pokud vás cokoliv zajímá a na svou otázku jste zde nenašli odpověď, napište nám!

Co znamená PharmAround?

PharmAround je slovní spojení dvou anglických výrazů, které projekt charakterizují. „PHARM“ jak slovní základ všeho, co se týká oblasti LÉČIV a „AROUND“ jako výraz toho, že se projekt zabývá vším KOLEM léčiv.
 

Proč projekt vznikl?

Projekt PharmAround vznikl jako interaktivní platforma vzájemné spolupráce, vzdělávání a předávání zkušeností v oblasti vývoje léčiv.

Jak je projekt financován?

Projekt byl realizován z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost (OP VK), byl tedy v letech 2011 – 2014 financován z Evropského sociálního fondu a Státního rozpočtu ČR. V současné době jsou aktivity zajištěny prostřednictvím nadačního fondu PharmAround.
 

Jaký je registrační poplatek na akce PharmAround?

Prostřednictvím nadačního fondu se snažíme o zachování vysoké dostupnosti pro všechny cílové skupiny. Naprostá většina akcí je proto pro studenty, lékaře a jiné odborné pracovníky nevýdělečně činné, studující či zaměstnané ve státním sektoru zdarma. Toto se nevztahuje na zaměstnance a spolupracovníky z komerčního sektoru a případné doprovodné akce.
 

Jak se mohu na akci PharmAround přihlásit?

Na semináře, workshopy, konference i letní školu PharmAround se můžete přihlašovat prostřednictvím našich internetových stránek, kde přehled aktuálních akcí vždy najdete.
 

Kdo na odborných akcích přednáší?

Všechny odborné akce jsou lektorsky obsazeny špičkovými odborníky, např. z Masarykovy univerzity, Fakultní nemocnice Brno, Fakultní nemocnice u sv. Anny, Masarykova onkologického ústavu, Státního úřadu pro kontrolu léčiv, z našich partnerských společností (Parexel, Teva) a mnoha dalších institucí, vč. zahraničních. Informace o přednášejících najdete u jednotlivých akcí.
 

Kdo se může seminářů zúčastnit?

Našimi cílovými skupinami jsou pregraduální studenti (lékařských fakult a farmaceutických fakult i vyšších odborných škol zdravotnických) a zejména pak skupina odborníků pohybujících se v oblasti vývoje léčiv, tj. lékaři, Ph.D. studenti, akademičtí pracovníci, výzkumníci a pedagogové.
 

Najde zde informace také laická veřejnost?

Plně si uvědomujeme informační mezery v této oblasti a podporujeme zapojení pacientů, pacientských organizací a veřejnosti.

Máte jinou otázku?

Zeptejte se na kristkova@pharmaround.cz

registrace

Zaregistrujte se k odběru novinek, registrujte se na naše akce.
Pokračovat v registraci

poslední navštívené