PLÁNOVANÉ AKCE

Konference PharmAround 2017

9.11.2017 - 10.11.2017

Zveme Vás na V. konferenci PharmAround, kterou pořádá nadační fond PharmAround a výzkumná infrastruktura CZECRIN ve spolupráci s Lékařskou fakultou Masarykovy univerzity a Fakultní nemocnicí u sv. Anny v Brně.

Konference je určena pro lékaře, farmaceuty, zdravotní sestry, farmaceutický průmysl, akademické pracovníky a ostatní odborníky v oblasti klinických hodnocení, farmakoterapie, HTA a klinické farmakologie.

Hotel CENTRO, Husova 8, 693 01 Hustopeče u Brna

Koordinátor klinického hodnocení léčiv

9.11.2017 - 11.11.2017

Ve dnech 9. – 11. 11. 2017 proběhne v Brně certifikovaný kurz KOORDINÁTOR KLINICKÉHO HODNOCENÍ LÉČIV, který získal akreditaci Ministerstva zdravotnictví. Akci organizuje Národní centrum ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů.

Kurz je určen pro všeobecné sestry, porodní asistentky, nutriční terapeuty a farmaceutické asistenty, radiologické asistenty, fyzioterapeuty a asistenty ochrany veřejného zdraví s osvědčením k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu

Národní centrum ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů, Vinařská 6, 603 00 Brno

NOVINKY ZE SVĚTA LÉČIV

Budou mluvit o zásadních tématech pro pacienty. Třeba o vzácných onemocněních

3. října 2017, Brno Brno – Jsou nové léčebné možnosti dostupné pacientům? Kde jsou překážky, které jsou…

Více informací

Osud mi nadělil, ale pořád se učím, říká nestor české farmakologie

Kritický a živě diskutující. Špičkový vědec vybavený dynamickým motorem, který by dokázal popohánět několik dokonale naplněných životů.…

Více informací

Jak změnit postavení pacientů v českém systému? Lepší informovaností a větším zapojením

V Česku se velmi často mluví o právech pacientů. Méně už se ale mluví o tom, jak…

Více informací
0
Akcí
0
Řečníků
0
Přednášek
0
Účastníků

KDO JSME A CO DĚLÁME

Podporujeme vzdělávání

Tvoříme základy vzájemné spolupráce a vzdělávání v oblasti vývoje léčiv z důvodu zvýšení povědomí o této problematice mezi studenty medicíny, ale i odbornou a laickou veřejností.

Informujeme o možnostech péče o zdraví

Prostřednictvím našich aktivit mohou získat odborníci z různých oborů, vědci, pedagogové, ale i veřejnost ucelený pohled na problematiku léčiv.

Klademe důraz na výměnu vědomostí

Aktivity nadačního fondu pokrývají všechny vývojové fáze životního cyklu léčiv a jejich účastníci získají neocenitelné množství znalostí, které využijí ve své praxi.

Pořádáme vzdělávací akce

Organizujeme odborné kurzy, workshopy a odborné konference pro lékaře, pedagogy, výzkumné pracovníky, studenty, širokou veřejnost.

Vyhledáváme novinky

Na našich webových stránkách propojených se sociálními sítěmi prezentujeme aktuality ze světa medicíny, videa a fotografie z pořádaných akcí.

PARTNEŘI