PLÁNOVANÉ AKCE

5. celostátní setkání studijních sester a koordinátorů klinických hodnocení

11. 6. 2020

Srdečně Vás zveme na 5. celostátní setkání studijních sester a koordinátorů klinických hodnocení, které pořádá Masarykův onkologický ústav ve spolupráci s Lékařskou fakultou Masarykovy univerzity, výzkumnou infrastrukturou CZECRIN a nadačním fondem PharmAround.

Setkání se uskuteční 11. června 2020 na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Akce je určena především pro studijní sestry a studijní koordinátory z různých typů zdravotnických zařízení v rámci celé ČR. Omezený počet míst je určen pro zástupce zadavatelů, zejména monitorů, z řad farmaceutických společností a CRO.

Tři tematické bloky letošního roku (program bude upřesněn):

  • Profese studijní sestry a koordinátorky: současný stav a možnosti dalšího vzdělávání a specializace
  • Cesta klinické studie od zadavatele na centrum: jak těžké je dostat klinickou studii do České republiky? Co vše se skrývá za pojmem start-up? Organizace studií v Česku a na Slovensku.
  • Z praxe studijní koordinátorky: přednášky budou upřesněny

 

Registrace bude otevřena od 1. 3. 2020

 

 

Zveme

studijní sestry a studijní koordinátory z různých typů zdravotnických zařízení v rámci celé ČR, klinické monitory, zástupce farmaceutických společností a CRO pro klinická hodnocení

Brno, Lékařská fakulta Masarykovy univerzity, Kamenice, pavilon A11, místnost 114

NOVINKY ZE SVĚTA LÉČIV

Workshop „Dostupnost inovativních léčiv pro onkologické pacienty (i) v režimu off-label“

Inovativní léčiva v onkologii, podpora akademických klinických studií a off-label indikace pohledem klinického onkologa – to byla…

Více informací

Ze studentského projektu vznikla nadějná společnost

Další úspěšný projekt při Ústavu organické chemie a biochemie AV ČR je na světě. Z původně studentského…

Více informací

Vědce zajímá, jak se dožít 120 let

Konsorcium ENOCH, jehož členy je pětice moravských biomedicínských institucí, má během šesti let přinášet poznatky pro boj…

Více informací
0
Akcí
0
Řečníků
0
Přednášek
0
Účastníků

KDO JSME A CO DĚLÁME

Podporujeme vzdělávání

Tvoříme základy vzájemné spolupráce a vzdělávání v oblasti vývoje léčiv z důvodu zvýšení povědomí o této problematice mezi studenty medicíny, ale i odbornou a laickou veřejností.

Informujeme o možnostech péče o zdraví

Prostřednictvím našich aktivit mohou získat odborníci z různých oborů, vědci, pedagogové, ale i veřejnost ucelený pohled na problematiku léčiv.

Klademe důraz na výměnu vědomostí

Aktivity nadačního fondu pokrývají všechny vývojové fáze životního cyklu léčiv a jejich účastníci získají neocenitelné množství znalostí, které využijí ve své praxi.

Pořádáme vzdělávací akce

Organizujeme odborné kurzy, workshopy a odborné konference pro lékaře, pedagogy, výzkumné pracovníky, studenty, širokou veřejnost.

Vyhledáváme novinky

Na našich webových stránkách propojených se sociálními sítěmi prezentujeme aktuality ze světa medicíny, videa a fotografie z pořádaných akcí.

PARTNEŘI