PLÁNOVANÉ AKCE

5. celostátní setkání studijních sester a koordinátorů klinických hodnocení

11. 6. 2020

Srdečně Vás zveme na 5. celostátní setkání studijních sester a koordinátorů klinických hodnocení, které pořádá Masarykův onkologický ústav ve spolupráci s Lékařskou fakultou Masarykovy univerzity, výzkumnou infrastrukturou CZECRIN a nadačním fondem PharmAround.

Setkání se uskuteční 11. června 2020 na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Akce je určena především pro studijní sestry a studijní koordinátory z různých typů zdravotnických zařízení v rámci celé ČR. Omezený počet míst je určen pro zástupce zadavatelů, zejména monitorů, z řad farmaceutických společností a CRO.

Tři tematické bloky letošního roku:

  • Profese studijní sestry a koordinátorky: současný stav a možnosti dalšího vzdělávání a specializace
  • Cesta klinické studie od zadavatele na centrum: jak těžké je dostat klinickou studii do České republiky? Co vše se skrývá za pojmem start-up? Organizace studií v Česku a na Slovensku.
  • Z praxe studijní koordinátorky: přednášky budou upřesněny

Registrace bude otevřena od 2. 3. 2020

Zveme

studijní sestry a studijní koordinátory z různých typů zdravotnických zařízení v rámci celé ČR, klinické monitory, zástupce farmaceutických společností a CRO pro klinická hodnocení

Brno, Lékařská fakulta Masarykovy univerzity, Kamenice, pavilon A11, místnost 114

0
Akcí
0
Řečníků
0
Přednášek
0
Účastníků

NOVINKY ZE SVĚTA LÉČIV

Workshop „Dostupnost inovativních léčiv pro onkologické pacienty (i) v režimu off-label“

Inovativní léčiva v onkologii, podpora akademických klinických studií a off-label indikace pohledem klinického onkologa – to byla…

Více informací

Ze studentského projektu vznikla nadějná společnost

Další úspěšný projekt při Ústavu organické chemie a biochemie AV ČR je na světě. Z původně studentského…

Více informací

Vědce zajímá, jak se dožít 120 let

Konsorcium ENOCH, jehož členy je pětice moravských biomedicínských institucí, má během šesti let přinášet poznatky pro boj…

Více informací

KDO JSME A CO DĚLÁME

Podporujeme vzdělávání

Tvoříme základy vzájemné spolupráce a vzdělávání v oblasti vývoje léčiv z důvodu zvýšení povědomí o této problematice mezi studenty medicíny, ale i odbornou a laickou veřejností.

Informujeme o možnostech péče o zdraví

Prostřednictvím našich aktivit mohou získat odborníci z různých oborů, vědci, pedagogové, ale i veřejnost ucelený pohled na problematiku léčiv.

Klademe důraz na výměnu vědomostí

Aktivity nadačního fondu pokrývají všechny vývojové fáze životního cyklu léčiv a jejich účastníci získají neocenitelné množství znalostí, které využijí ve své praxi.

Pořádáme vzdělávací akce

Organizujeme odborné kurzy, workshopy a odborné konference pro lékaře, pedagogy, výzkumné pracovníky, studenty, širokou veřejnost.

Vyhledáváme novinky

Na našich webových stránkách propojených se sociálními sítěmi prezentujeme aktuality ze světa medicíny, videa a fotografie z pořádaných akcí.

PARTNEŘI