PLÁNOVANÉ AKCE

5. celostátní setkání studijních sester a koordinátorů klinických hodnocení ZRUŠENO

11. 6. 2020

Vážené kolegyně a kolegové,

v důsledku aktuální situace v souvislosti s pandemií COVID-19 a s předpokladem trvajících restrikcí týkajících se hromadných akcí se červnový termín konference ruší, resp. odkládá na pozdější termín. Jakmile to bude možné, oznámíme termín nový.

Zálohové faktury, vystavené na základě Vašich registrací, budou stornovány. V případě, že budete potřebovat vystavit doklad ke stornu zálohové faktury, kontaktujte, prosím, koordinátorku Mgr. Šárku Podolskou, tel: +420 739 663 639, e-mail: podolska@pharmaround.cz.

Všem účastníkům, kteří již uhradili registrační poplatek, bude platba vrácena zpět na účet a zaslán dobropis v nejbližším možném termínu.

 

Děkujeme za pochopení a jménem celého organizačního týmu Vám přejeme hlavně pevné zdraví!

0
Akcí
0
Řečníků
0
Přednášek
0
Účastníků

NOVINKY ZE SVĚTA LÉČIV

Workshop „Dostupnost inovativních léčiv pro onkologické pacienty (i) v režimu off-label“

Inovativní léčiva v onkologii, podpora akademických klinických studií a off-label indikace pohledem klinického onkologa – to byla…

Více informací

Ze studentského projektu vznikla nadějná společnost

Další úspěšný projekt při Ústavu organické chemie a biochemie AV ČR je na světě. Z původně studentského…

Více informací

Vědce zajímá, jak se dožít 120 let

Konsorcium ENOCH, jehož členy je pětice moravských biomedicínských institucí, má během šesti let přinášet poznatky pro boj…

Více informací

KDO JSME A CO DĚLÁME

Podporujeme vzdělávání

Tvoříme základy vzájemné spolupráce a vzdělávání v oblasti vývoje léčiv z důvodu zvýšení povědomí o této problematice mezi studenty medicíny, ale i odbornou a laickou veřejností.

Informujeme o možnostech péče o zdraví

Prostřednictvím našich aktivit mohou získat odborníci z různých oborů, vědci, pedagogové, ale i veřejnost ucelený pohled na problematiku léčiv.

Klademe důraz na výměnu vědomostí

Aktivity nadačního fondu pokrývají všechny vývojové fáze životního cyklu léčiv a jejich účastníci získají neocenitelné množství znalostí, které využijí ve své praxi.

Pořádáme vzdělávací akce

Organizujeme odborné kurzy, workshopy a odborné konference pro lékaře, pedagogy, výzkumné pracovníky, studenty, širokou veřejnost.

Vyhledáváme novinky

Na našich webových stránkách propojených se sociálními sítěmi prezentujeme aktuality ze světa medicíny, videa a fotografie z pořádaných akcí.

PARTNEŘI